Kateřina Zemanová. Dcera prezidenta Zemana

Kateřina Zemanová. Na říjen 2013 nebude patrně nikdy vzpomínat v dobrém – bulvární média právě v této době „odhalila“, že se zúčastnila jisté akce, která je z „morálního“ hlediska pro dceru prezidenta České republiky nepřijatelná. O jakou akci jde, patrně netřeba znovu popisovat, bulvár je otevřený až přespříliš. Na našich stránkách fotografie nebo video nehledejte. Pokud ale chcete, přečtěte si nezaujatý životopis slečny Kateřiny Zemanové, dcera prezidenta Miloše Zemana.

Narodila se v lehce zapamatovatelný den – na Nový rok, a to v roce 1994 ve druhém manželství Miloše Zemana a jeho ženy Ivany Zemanové. Vzdělání? Mezi roky 2005 a 2012 Kateřina Zemanová studovala na nestátním osmiletém gymnáziu PORG (první obnovené reálné gymnázium) v pražské Libni (ředitelem je Václav Klaus ml., syn exprezidenta Václava Klause), poté přestoupila na soukromé anglicko-české gymnázium AMAZON, působící také v Praze.

Kateřina Zemanová se veřejnosti, mimo současnou aféru, nejvíce představila před prezidentskou volbou 2013, kdy často nahrazovala svoji matku Ivanu v roli doprovodu svého otce během prezidentské kampaně.

V budoucnu by se Kateřina Zemanová ráda věnovala diplomacii.