Marie Pojkarová. Hvězda bez soudnosti?

Proslavila se svým vystupováním na YouTube, je hvězdou internetu a sociálních sítí. Marie Pojkarová. Vystupuje jako zpěvačka, ale ti, kdo se měli možnost se s jejími pěveckými schopnostmi seznámit, říkají, že jí chybí soudnost.

Životopis Marie Pojkarové? Z absolventky hotelové školy svéráznou hvězdou internetu

Narodila se v Bratislavě 21. října roku 1955. Vystudovala hotelovou školu, dnes je ale známá spíše jako zpěvačka svérázných hitů. A slovo hitů v jejím případě opravdu platí – například její skladba Pejskové se koušou má na YouTube přes jeden milion shlédnutí. Dodejme ještě, že Marii Pojkarovou proslavila také televizní stanice Šlágr.

Marie Pojkarová ráda spolupracovala a pracuje ze známými osobnostmi – svého času byl jejím jejím uměleckým partnerem herec Jiří Pomeje, se zpěvákem Bohušem Matušem nazpívala duet Láska je nádherná. S Robertem Rosenbergem, bývalým hercem známým z filmů pro dospělé, natočila videoklip k písni Velkej flám.

V televizi se Marie Pojkarová objevuje velmi výjimečně – účinkovala ve V.I.P. Prostřeno či v Show Jana Krause, objevila se v jednom dílu seriálu televize Prima Modrý kód. V lednu 2023 učinkovala v kulinářské show televize Prima Prostřeno – spolu s ní vařili Monika Binias, Richard Sacher, Jaroslav Sacher a Sámer Issa.

Osobní život Marie Pojkarové? Je rozvedená (rozvedla se hned dvakrát), její třetí partner zemřel ve svých 40 letech před jejíma očima. V současnosti žije společně se svými dospělými dětmi Petrou a Vilémem.