Martina Kynstlerová. Vítězka druhé řady Peče celá země

Martina Kynstlerová. Jednatřicetiletá maminka na mateřské z Přerova se (pro mnohé překvapivě) stala vítězkou druhé řady soutěže amatérských pekařů Peče celá země. Soutěž, která přivedla k televizní obrazovce po deset sobotních večerů statisíce diváků a divaček, našla svoji šampionku.

Šampionku, která se může pyšnit titulem “ nejlepší česká amatérská pekařka“. A také příjemnou finanční odměnou 100 tisíc korun.

Martina Kynstlerové je 31 let a pracuje jako úřednice na Úřadu práce v Přerově. V době natáčení pořadu v červnu 2021 byla na mateřské dovolené se synem. Diváci, kteří ji na obrazovce „potkávali“ s viditelnou nadváhou, budou nyní, kdy Martinu Kynstlerovou čeká kolotoč rozhovorů a veřejných vystoupení, překvapeni její fyzickou proměnou.

V jednom z dílů soutěže Peče celá země totiž slíbila, že shodí několik desítek kilogramů… a svůj slib splnila.

Ve finálovém dílu soutěže měla Martina Kynstlerová za soupeřky šestadvacetiletou zootechničku Janu Pokornou a stejně starou Lucii Dvořákovou. Všechny tři pekařky zvládly nástrahy posledního kola na výbornou, přitom především osobní výzva byla tentokrát nadmíru náročná.

Zadáním byl nejméně 40 cm vysoký dort, který porušuje gravitační zákon. Martina Kynstlerová připravila dort levitující na větvi.

I tato osobní výzva nakonec rozhodla, že vítězkou druhé řady se nakonec stala právě ona – Martina Kynstlerová, nejlepší amatérská pekařka v Česku pro rok 2022.