Michaela Ochotská: Herečka, moderátorka, celebrita

Aktuálně (únor 2013) plní titulní stránky bulváru údajným  mileneckým vztahem s tenistou Lukášem Rosolem. Média ji vykreslují v různých barvách, především pak v těch méně lichotivých.

Jaká je ale Michaela Ochotská ve skutečnosti? Připravili jsme pro vás její životopis.

Michaela Ochotská se narodila 19. prosince roku 1984 v severomoravském Bruntále. Od dětství závodně tančila (celkem 12 let), je absolventkou moderátorské školy. Klasické vzdělání získala na obchodní akademii v Praze, v roce 2009 vystudovala Metropolitní univerzitu Praha, obor Diplomacie.

Na televizní obrazovce se Michaela Ochotská poprvé objevila v seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí, kde si zahrála roli Ediny Krásové. Zároveň  Michaela Ochotská působila jako fotomodelka a moderátorka společenských akcí. Jako herečka dostala epizodní roli také v jednom z dílů filmového Jamese Bonda.

18. prosince roku 2008 se pak poprvé, jako záskok za Lucii Borhyovou, uvedla ve dvojici s Reyem Korantengem coby moderátorka hlavní zpravodajské relace televize Nova, později pak začala novácké Televizní noviny uvádět ve dvojici s Pavlem Dumbrovským.

Osobní život Michaely Ochotské? Prošlo jím  mnoho známých mužů, mimo jiné bývalý český fotbalový reprezentant Tomáš Ujfaluši. Posledním partnerem Michaely Ochotské byl podnikatel Michal Exner, se kterým se v únoru 2013 rozešla. Důvodem je (prý) tenista Rosol.