Ondřej Untermüller. Kluk s kamením

Ondřej Untermüller? Zná ho snad každý, kdo někdy sledoval pořad Ano, šéfe! s kuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Stačila jediná věta, při které se spolu setkali na náměstí v Písku při natáčení epizody v jedné z místních restaurací, a Ondřej Untermüller se stal známým jako Kluk s kamením.

Od doby, kdy si hrál Ondřej Untermüller s kamením na píseckém náměstí, už uplynulo poměrně dost času (psal se rok 2009), „kluk s kamením“ je ale známý dodnes – i když nyní už převážně ze sociálních sítí.

Životopis Ondřeje Untermüllera? Vyučil se zahradníkem, dnes je influencer

Ondřej Untermüller se narodil v roce 1999, po základní škole se vyučil na středním učilišti ve Vodňanech zahradníkem, učil se také pomocným kuchařem. Jako zahradník ve Vodňanech dosud u místních Technických služeb i pracuje.

V deseti letech se náhodou objevil v pořadu Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe! jako „kluk s kamením“. Kluk s kamením ze své chvilkové slávy těží dodnes, snaží se ji využít i pro větší zviditelnění na sociálních sítích. V televizi se objevil ještě v roce 2022, kdy byl jedním ze soutěžících kuchařské show TV Prima Prostřeno. V roce 2018 kandidoval Ondřej Untermüller za ANO v komunálních volbách – na píseckou radnici se ale nedostal.

V červnu 2022 se Ondřej Untermüller coby Kluk s kamením utkal v MMA zápase organizace Clash of the Stars s dalším influencerem Leošem “Rošťákem Svobíkem” Svobodou. Zápas skončil po pár vteřinách, Svobík jej ukončil tvrdým K. O.

Kluk s kamením je aktivní na sociálních sítích, například na Instagramu jej sleduje několik desítek tisíc fanoušků.