Pátý Duel na Farmě. Prohrál Kubí. Půjde za něj domů Míša?

[adsenseyu1]

Pátý týden reality show televize Nova Farma vyvrcholil předem očekávaným Duelem – Jirka (Jiří Král) vyzval Kubího (Jakub Reithmaier). Při výběru soupeře Jirka prokázal, že by se mohl živit jako herec, nejprve za svého soupeře pro Duel označil Michala (Michal Páleník), se kterým dosud na Farmě tvořil nerozlučnou dvojici.

Mezi farmáři to na chvíli zašumělo, ale skutečně jen na chvíli, Jirkova hra se slovy byla skutečně jen hrou. Za soupeře si vybral Jakuba.

Disciplínu do Duelu vybíral Jakub a vybral vědomostní kvíz, ve kterém si tolik věřil. Už v týdnu schoval Jiřímu almanach, z něhož duelanti čerpají pro vědomostní kvíz znalosti, byl si jistý výhrou, navíc věděl, že soupeř má díky handicapu velké problémy se čtením.

Ale jak říká známé přísloví (a jak po Duelu řekl Jirka) – neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Jakub, řečený Kubí, ve vědomostním duelu propadl a jede domů. Nebo nejede? Zatím nevíme.

Na Farmě se stalo další „poprvé“ – Kubí odmítl odejít, smlouval, chtěl se schovat. absolutně si nepřipouštěl, že jede domů. Nakonec řekl, že Libuška (Libuše Vostrá) nezvládla roli Farmářky týdne a pojede domů ona. A on zůstane namísto ní.

Vyústění celé situace? Tereza Pergnerová nakonec Jakubův nápad s „výměnou“ pojala trochu jinak – nabídla zbývajícím farmářům možnost, že si mohou s Jakubem vyměnit místo a jet domů místo něj. Asi ani ona nečekala, že se někdo přihlásí. Ale stalo se. Domů chce Míša (Michaela Králová). Jestli pojede, prozradí Farma v pondělním pokračování.

Co myslíte vy, pojede?

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *