Pavel Dytrt? Pavel Trávníček mladší

Pavel Dytrt? Proslavil se už jako pětiletý, když si zahrál v reklamě na kečup a díky zrzavé kštici se stal nezapomenutelným. V devíti si poprvé zahrál v televizi, hraje v divadle, účinkoval i ve Zlaté kapličce. V roce 2018 se dostal do finále soutěže Muž roku. To všechno zvládl za dosavadních 32 let života. Talent má po rodičích, kterými jsou herečka a dabérka Helena Dytrtová a herec a „princ“ Pavel Trávníček.

Životopis Pavla Dytrta? Že je synem slavného otce nevěděl do svých dvanácti

Pavel Dytrt se narodil 2. srpna 1990 v Praze jako nemanželský syn herce Pavla Trávníčka a herečky (a výborné dabérky) Heleny Dytrtové. Kdo je jeho otec, se dozvěděl až jako dvanáctiletý, do té doby před ním maminka jméno otce tajila.

Že nepadlo jablko daleko od stromu, začalo být jasné prakticky od narození – už jako pětiletý se Pavel Dytrt objevil poprvé na televizní obrazovce. Tehdy šlo sice „jen“ o reklamu na kečup Hamé OTMA ale reklamu natolik populární, že mu přezdívka „Kečupák“ vydržela dodnes.

Jako devítiletý si Pavel Dytrt poprvé zahrál ve filmu, byť to byl film televizní. Jeho Bohoušek, kterého Lukáš Vaculík a Vilma Cibulková adoptují ve snímku Ani málo, ani moc v režii Petra Strnada, si získal srdce televizních diváků. Na stříbrném plátně Pavel Dytrt debutoval v roce 2002, když si zahrál jednu z vedlejších rolí v dobrodružném snímku Únos domů. Malé role si zahrál i v televizních seriálech – v Ordinaci v růžové zahradě či Vyprávěj.

Pavel Dytrt je vystudovaný herec (má konzervatoř), záběr jeho zájmů a činností je ale mnohem širší – v roce 2018 se zúčastnil soutěže Muž roku, dostal se do finálové dvanáctky.