Sebastian Navrátil? Hudebník, který si říká… Sebastian

Sebastian Navrátil, český zpěvák známý spíše pouze jako Sebastian, je dalším z celebrit, které se v únoru roku 2024 v kmeni Titánů vydaly bojovat „o přežití“ ve třetí řadě reality show Survivor Česko & Slovensko.

Jestli se rozhodl sám nebo mu k rozhodnutí dopomohla přítelkyně? Možná platí to druhé, Sebastianovou přítelkyní je totiž Miss Česká republika 2016 Andrea Bezděková. A ta se soutěže Survivor zúčastnila loni.

Životopis Sebastiana Navrátila? Jeho kariéru nakopla „Toulavá“

Narodil se 29. listopadu 1991 v německém Mnichově, ale většinu života strávil v Liberci v severočeském Liberci, kde také začínal s muzikou. Sebastian a první velký hit? Když v roce 2014 vydal singl „Polety“, znamenalo to průlom u posluchačů i na poli vydavatelském – smlouvu mu nabídlo vydavatelství Warner Music.

V roce 2015 se Sebastianovi podařilo prorazit se skladbou „Toulavá“, která se ve stejném roce stala nejstreamovanější českou písní a byla za to následně oceněna v anketě Český Slavík. Klip k písničce „Toulavá“ natočil Sebastian v liberecké Oblastní galerii a na YouTube zaznamenal více než 36 milionů zhlédnutí.

V březnu 2017 pak Sebastian Navrátil vydal svoje debutové album „Hvězdy“, které se umístilo na 9. místě v žebříčku CZ TOP 100 ALBUMS a bylo označeno za platinové. Album obsahovalo 11 skladeb, z nichž některé se staly notoricky známými již v době vydání. Následně se Sebastian vydal na první samostatné turné, a následně na další turné s názvem Vesmírná tour.

V roce 2019 přišel Sebastian s druhým albem nazvaným „Rub a líc“, které zaujalo vyzrálejšími skladbami i formou. Album však nebylo hudebními fanoušky přijato tak nadšeně jako jeho debut, zaznamenalo menší úspěch. Přesto Sebastian neztratil odvahu a v roce 2020 zahájil spolupráci s Universal Music. V roce 2023 pak vydal své třetí album „sBohem“, na kterém se ubírá novým hudebním směrem.

Jak Sebastian uspěje v Survivoru? Návod na to, jak dojít co nejdál, od své přítelkyně jistě dostal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *