Călin Panfi. Poznejte hlas muže přezdívaného Calin

Călin Panfili, známější pod uměleckým jménem Calin, je postava, která výrazně rezonuje na české hudební scéně s moldavskými kořeny. Narodil se 11. srpna 1997 v Moldavsku a do České republiky se přestěhoval v roce 1999, což mu dalo jedinečnou kulturní perspektivu, kterou promítá do své hudby​.

Calin a jeho hudební životopis

Jeho hudební kariéra začala na vlastním labelu Rychlí kluci v Mike Roft Records, kde spolupracuje s dalšími umělci jako je Stein27. Calin se poprvé dostal do povědomí veřejnosti sérií singlů, které vyvrcholily vydáním jeho debutového alba „Svědomí“ v roce 2020​.

V roce 2022 Calin dosáhl dalšího významného úspěchu albem „Popstar“, které se dostalo na vrchol českých hitparád a získalo několik ocenění. Jeho spolupráce s Viktorem Sheenem na albu „Roadtrip“, vydaném v roce 2023, přinesla hity jako „Safír“ nebo „Dívej“, které dominovaly českým žebříčkům​.

Jeho práce a talent byly uznány i na prestižních cenách, kde získal ocenění za nového objevu roku v anketě Český slavík a byl vyhlášen nejposlouchanějším interpretem roku na Spotify v České republice​.

Calinova hudba, která kombinuje prvky R&B, hip hopu a trapu, je známá svou emocionální hloubkou a moderním zvukem, což rezonuje s širokým spektrem posluchačů. Jeho schopnost propojit melodické linie s rapovými versemi vytváří unikátní hudební styl, který odráží jeho osobní příběh a kulturní dědictví​.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *