Diana Mórová. Porotkyně Česko Slovensko má talent

Česko a Slovensko už opět hledají talent – talentová show Česko Slovensko má talent začíná svoji misi pro rok 2015. V porotě jsou staří známí z předchozích ročníků – Jaro Slávik a Lucie Bílá, nováčky jsou herec Jakub Prachař a Diana Mórová.

Kdo je tato sympatická blondýna, se kterou se čeští diváci zatím neměli šanci se příliš seznámit? Diana Mórová je v současné době jednou z nejpopulárnějších hereček Slovenska. Narodila se 18. února 1970 v Bratislavě, tady také mezi roky 1988-1992 vystudovala herectví na VŠMU. Hned po škole se stala členkou souboru činohry Slovenského národného divadla.

Ve filmu se Diana Mórová poprvé objevila ve snímku Jiřího Weisse Marta a já (1990), řady rolí se zhostila v mnoha úspěšných televizních seriálech. Jen namátkou: Panelák (2008), Hoď svišťom (2011), Profesionálové (2008). Právě díky těmto seriálům se stala jednou z nejpopulárnějších hereček Slovenska.

Diana Mórová je vděčným tématem pro slovenský bulvár, který detailně rozebíral její rozchod s životním partnerem a otcem syna Quida (narodil se v roce 2006) Jurajom Mokrým, úspěšným moderátorem.