Fifty Shades Darker: Padesát odstínů temnoty – E. L. James podruhé

[adsenseyu1]

Po knize Padesát odstínů šedé (Fifty Shades of Grey) je tady Fifty Shades Darker – Padesát odstínů temné.

Děj? Poté co Anastasia Steeleová na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě…

Autorkou knihy je žena, která byla donedávna známá pouze pod psedonymem E. L. James. Vědělo se o ní, že pracovala jako televizní produkční, více toho na sebe dlouho nechtěla prozradit. Dnes už víme, že za pseudonymem se skrývá Erika Leonard, která se narodila v roce 1963 v Londýně, kde také dnes žije se svým manželem Niallem Leonardem, televizním scénáristou, a dvěma dospívajícími syny.

Máte první díl přečtený? Padesát odstínu temné vychází 23. ledna 2013. Oproti první knize E. L. James v českém jazyce je tu jediná (drobná?) změna – zdražovalo se. O padesátikorunu. Padesát odstínů temné vyjde čtenářky na 449 Kč.

Trochu hodně za skoro nic, nemyslíte?

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *