Jade Jaggerová, dcera Micka Jaggera, se provdala. Jagger byl ve fialovém

30. červen je, přinejmenším v Česku, dnem, kdy něco končí. Škola. Pro Jade Jaggerovou, dceru věhlasného muzikanta a zpěváka Rolling Stones Micka Jaggera, naopak 30. června něco začalo – 30. června 2012 se v Aynhoe Park v anglickém Banbury provdala za svého přítele Adriana Fillaryho.

Jednačtyřicetileté nevěstě šly za družičky její dvě dcery, dvacetiletá Assisi a sedmnáctiletá Amba, které má ze vztahu s Piersem Jacksonem, Micka Jaggera doprovázela na svatbě své vlastní dcery jeho první manželka Bianca, která oslavila před nedávném šedesáté sedmé narozeniny. Jade šla k oltáři v jednoduchých bílých šatech, které si sama navrhla. Své ano si ženich a nevěsta řekli v 11 hodin místního času.

Obřadu a svatební hostiny se zúčastnila i další z bývalých manželek rockového barda, Jerry Hall, kterou doprovodil její současný partner Warwick Hemsley. Jerry Hall přišla v jednoduchém a lila obleku, jednoduchost zvolila také další hvězda na svatbě, top modelka Kate Moss.

Nakonec tak jediným, kdo svým vzhledem výrazně vybočoval, nebyl nikdo jiný než Mick Jagger, který si na svatbu své dcery oblékl nepřehlédnutelný sportovně laděný oblek se širokým fialovo-bílým pruhováním. Stal se po právu středem pozornosti, dceru i zetě, populárního DJ, který měl na sobě oblek krémové barvy a modrou kravatu, docela zastínil. Mick Jagger je zkrátka Mick Jagger. I na svatbě své dcery.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *