Jiří Panzner. Eddie z Ulice je zpět

Tedy zpět v seriálu, ve kterém si zahrál už mezi lety 2010 – 2019. A který na tři a půl roku, které (v ději seriálu) strávil v Barceloně, kde pracoval pro Matěje Jordána (postavu, se kterou v Ulici vyrostl Jakub Štáfek). Eddie se vrací, aby začal učit ve škole, kde je ředitelkou jeho bývalá partnerka Magda (Veronika Čermák Macková). A podle mnoha indicií to vypadá, že i jeho partnerka budoucí.

To máme stručný životopis Eddieho Rambouska. Co ale Jiří Panzner, „mladík“, který i po čtyřicítce vypadá na pětadvacet plus minus rok dva. Pojďme si představit i jeho.

Životopis Jiřího Panznera? Film mu zatím šanci nedává, Ulice ho proslavila

Český herec Jiří Panzner se narodil 22. července roku 1982. To je číslo, které mnohé z jeho fanoušků a fanynek leckdy překvapí, na svůj věk rozhodně nevypadá. Jiří Panzner zvolil pro kariéru herce tu nejtradičnější ze všech možných cest – po gymnáziu si podal přihlášku na DAMU… a uspěl. To už přitom hrál v amarérském divadelním spolku Radar.

Po DAMU (absolvoval v roce 2006) nastoupil Jiří Panzner do svého prvního angažmá – byl členem souboru Divadla F.X. Šaldy v Liberci, poté hrál v Klicperově divadle v Hradci Králové. Co se týče pražských divadelních scén,  Jiří hostoval či hostuje v Národním divadle, v Divadle na Vinohradech, v A studiu Rubín nebo v Divadle Na zábradlí.

Jiří Panzner ve filmu a televizi?

Film zatím sympatickému herci příliš šancí nedal, v zapamatovatelné roli se objevil snad jen ve Vyšehradu svého kamaráda Jakuba Štáfka. Na televizní obrazovce zanechal stopu podstatně výraznější. Poprvé ho diváci mohli vidět v seriálu Zdivočelá země, zahrál si v několika detektivkách. Zásadní rolí je pro Jiří Panznera role Eddieho Rambouska v nekonečném seriálu Ulice.

Ještě jedno srovnání na závěr? Zatímco Eddie je zatím bezdětný, Jiří Panzner vychovává dvě děti (syny).