Veronika Čermák Macková. Učitelka Magda z Ulice

Do nekonečného seriálu televize Nova Ulice naskočila v roce 2019, její učitelka Magda si ihned získala srdce především divaček. Je barvoslepá, trpí alergií na mnohé potraviny (stejně jako její představitelka), její seriálová maminka Yvetta Blanarovičová má Alzheimerovu chorobu a nakonec se rozhodně pro eutanazii…

V Ulici hraje Veronika Čermák Macková dosud, poslední měsíce řeší vztahové peripetie s přítelem Prokopem. Mimochodem, kde se vzalo Veroničino prostřední příjmení? Jejím manželem totiž není nikdo jiný než Hynek Čermák – herec, kterého proslavil krimi seriál Rapl.

Životopis Veroniky Čermák Mackové? Manžela Rapla potkala při natáčení filmu o Krejčířovi

Narodila se 15. února roku 1994 v Uherském Hradišti. Herectví Veronika Čermák Macková studovala nejprve na ostravské Janáčkově univerzitě, studia ale nakonec zakončila na Pražské konzervatoři. Ještě jako studentka hrála ve Východočeském divadle v Pardubicích, ve stálém angažmá tady byla mezi roky 2015-2017. Její divácky neojblíbenější rolí tady byla postava tučňáka ve hře Tučnáci na arše.

Ve filmu se Veronika Čermák Macková objevuje sporadicky, jeden film jí ale přinesl životního partnera – s hercem Hynkem Čermákem se seznámila při natáčení filmu Gangster Ka: Afričan o životních osudech Radovana Krejčíře. Do té doby žil oblíbený Rapl s herečkou Danielou Choděrovou, matkou svých dvou dětí – Bořivoje a Hedviky. V roce 2017 se Veronika Macková za Hynka Čermáka provdala.

Největší slávu přinesl Veronice televizní seriál televize Nova, kde hraje od roku 2019. Její postavou je učitelka Magda. V seriálu stejně jako v životě hraje na klavír, stejně tak i v životě trpí alergiemi na potraviny. Pouze vztahové problémy prožívá jen na televizní obrazovce – ať už s bývalým přítelem Mirkem nebo současným partnerem Prokopem.

Nyní už víte téměř vše. A až se vás bude někdo ptát, jestli víte, kdo hraje Magdu v Ulici, budete umět odpovědět s fundovaností vlastní znalcům.