Karolína Krézlová. Herečka, zpěvačka… a Survivor

Televizní diváci si ji dobře pamatují jako Zuzanu v seriálu České televize První republika, objevila se v pokračování legendární Sanitky nebo seriálu Modrý kód. Zahrála si v nekorektní komedii Jakuba Štáfka Vyšehrad: Fylm. Zkoušela štěstí v talentové soutěži Česko a Slovensko hledá talent.

To všechno je Karolína Krézlová – herečka, zpěvačka, moderátorka a modelka. V lednu 2023 se stala jednou z účastnic hry na přežití Survivor 2023, kterou moderoval Ondřej Novotný. Její šance na vítězství? Určitě větší než malé.

Životopis Karolíny Krézlové? Z malého města do náručí Usaina Bolta

Narodila se 27. května roku 1987 ve městě s nejkratším jménem v Česku – pokud hádáte Aš na samotné hranici mezi Českem a Německem, hádáte správně. Zpívat a hrát chtěla Karolína už od dětství, svojí vášni pak dala naplno propuknout po maturitě na chebském gymnáziu. Že má pěvecký talent chtěla potvrdit v soutěži Česko a Slovensko hledá talent (ročník 2012), o dva roky později si poprvé zahrála v muzikálu, když získala roli Lisy v muzikálu Mamma Mia.

Jako zpěvačka se ale Karolína Krézlová zatím příliš neprosadila, o něco více je známá jako herečka a modelka – v roce 2013 dokonce nafotila fotografie pro Playboy. Po roli Zuzany v seriálu První republika ji začali častěji obsazovat tuzemští i zahraniční producenti – jejím debutem na stříbrném plátně byl snímek Abschussfahrt německého režiséra Tima Trachteho.

Herectví a moderování vidí Karolína jako svoji budoucnost, i proto v současnosti (2023) studuje Vyšší odbornou školu hereckou.

Osobní život Karolíny Krézlová? Mezi jejími partnery byly i známé hvězdy mezinárodního sportu. Tou nejzářivější nejspíše jamajský sprinter Usain Bolt, po jehož boku strávila sedm měsíců. Románek měla podle bulváru mít také s motocyklovým závodníkem Maxem Biaggim, přezdívaným Šílený Max.

V českých vodách lovila a loví Karolína Krézlová taktéž. Nějaký čas byla zasnoubená s hercem Vladimírem Polívkou.