Kateřina Ujfaluši. Dcera slavného fotbalisty hraje v Ulici

Žofie Dušková. Pokud sledujete seriál Ulice, určitě už jste ji zaznamenali. V prvních dílech byla spíše za nepříjemnou, když brojila proti Anežce Klímové (její maminku hraje Hana Baroňová). Později začali scénáristé její charakter pozvolna směřovat do pozitivnějších poloh, dnes patří mezi teenagerskými postavami v Ulici mezi nejpopulárnějšími.

Jestli se, co se týče popularity, dotáhne Kateřina Ujfaluši jednou na svého otce? Těžko říct, možná ano, ale bude to mít těžké – není jím totiž nikdo jiný než fotbalista a bývalý reprezentant Tomáš Ujfaluši. Ten Tomáš Ujfaluši, který se do dějin fotbalové reprezentace zapsal slavným výrokem „nic jsem neplatil a ta částka také nesouhlasí“.

Životopis Kateřiny Ujfaluši? Vše důležité má ještě před sebou

Letos šestnáctiletá Katka Ujfaluši je dcerou bývalého fotbalového reprezentanta Tomáše Ujfaluši a jeho exmanželky modelky Kateřiny (manželství se rozpadlo v roce 2008). Kateřina se už od dětství účastní hereckých kurzů a studuje střední školu v anglickém jazyce, chce být herečkou nebo zpěvačkou. Jednou už dokonce vystupovala v pražské Smetanově síni.

Hereckých příležitostí zatím Kateřina Ujfaluši příliš nedostala, dá se ale čekat, že s angažmá v seriálu Ulici jich bude postupně přibývat. Zvláště poté, co její postava (Žofie Dušková) získává na důležitosti – v její dějové lince scénáristé řeší problematiku sebepoškozování.