Jiří Hanousek. Ten, kdo sám odešel z reality show Survivor 2023

Stejně jako v životě i v reality show Survivor patřil k výrazným postavám s jasným názorem na věc. Hrál za tým Rebelů a protivníci i fanoušci ho považovali za jednoho z největších favoritů na výhru. Přesto odešel předčasně – nebyl vyřazen ve hře, odešel sám v kole, ve kterém vypadl bývalý fotbalista Petr Švancara.

Jiří Hanousek se totiž postavli novému pravidlu, se kterým přišel moderátor Ondřej Novotný. Podle tohoto pravidla nesmějí dál v soutěži posílat do duelu s muži, z nějž vzdejde další vyřazený, ženy. Důvod? Genderová nevyváženost. Jiří projevil nesouhlas a rozhodl se soutěž ihned z vlastní vůle opustit.

Životopis Jiřího Hanouska? Je známý jako realitní makléř i youtuber

Třiatřicetiletý Jiří Hanousek je majitel realitní kanceláře, která chce nabízet a nabízí svým klientům poněkud odlišný servis, než je standard. Součástí nabídky je například home staging nebo 3D půdorys od architekta.

Jiří Hanousek mění poměry v dosud konzervativně laděném realitním trhu v Ćesku. Na trhu je deset let, předtím pracoval například jako obchodní zástupce – prodával například garážová vrata. Mimo pracovní záležitosti je Jiří známý i z YouTube a Instagramu, kde zveřejňuje svoje občas poněkud ztřeštěné nápady.

Osobní život? Jiří Hanousek je ženatý, s manželkou vychovávají dvě děti.