Lukáš Masár. Milošek Knobloch ze seriálu Ulice

Původně byl na castingu na roli Vojty Marečka, kterému v Ulici dělají rodiče Kryštof Rímský a Markéta Stehlíková, nakonec byl ale obsazený do role Miloška, syna Evy a Miloše Knoblochových v podáním Vandy Hybnerové a Jiřího Štrébla.

Životopis Lukáše Masára? Herectví má v krvi

Se svou rolí se letos (2024) desetiletý školák popasoval na jedničku a není divu – talent má mít po kom. Jeho babičkou je herečka a ředitelka Docela velkého divadla v Litvínově Jany Galinové, která za za sebou několik filmových a seriálových rolí.

A která mimochodem v seriálu Ulice hraje také – ptáte se koho? Její postavou je drbna Miluše Urbanová, svého času největší kamarádka Vilmy Nyklové v podání Jaroslavy Obermaierové. V Ulici je přitom už od roku 2007.

Lukáš Masár alias seriálový Milošek Knobloch má talent i ze strany svého dědečka a manžela Jany Galinové Jurije Galina, českého režiséra ruského původu, který v roce 2023 oslavil osmdesáté narozeniny.

V Docela velkém divadle vystupuje i Lukáš Masár, stejně jako jeho maminka Lenka Lavičková a tatínek, který se jmenuje… ano, také Lukáš Masár.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *