Adam Seidl. Syn Lucie Vodráčkové v Ulici má bohaté herecké zkušenosti

Lucie Vondráčková a seriál Ulice televize Nova? Záporná role učitelky Soni Čechové jí příliš příznivců nepřinesla, spíše naopak. Teď navíc na školu, kde z ředitelského křesla vystrnadila oblíbenou Magdu v podání Veroniky Čermák Mackové, přivede svého syna Erika Čecha, který na škole, kde dosud studoval, patřil mezi problémově studenty – problémové především chováním.

Hraje jej Adam Seidl, další z dospívajících herců, pro které je Ulice odrazovým můstkem k dalším rolím. Znáte jeho životopis?

Životopis Adama Seidla? Hraje v reklamách, ve filmech i seriálech

Adam Seidl pochází ze středních Čech, žije v Roztokách u Křivoklátu a na divadle i před kamerou není rozhodně žádný nováček. S maminkou, která je učitelkou na ZUŠ v Rakovníku, chodil na castingy prakticky už od batolecího věku.

Už v necelých dvou letech se objevil na letácích Penny marketu, ve třech letech točil první reklamu na kameru pro společnost Cofidis. V roce 2015 si Adam Seidl zahrál v reklamě, kterou pro MS v hokeji v Praze natočil Jakub Kohák.

Ve filmu se Adam Seidl poprvé objevil v roce 2014 ve filmové pohádce Tři bratři, kde si zahrál mimo jiné s Tomášem Klusem a Zdeňkem Piškulou. Na další filmovou roli zatím čeká, úspěšnější je v televizních seriálech – zahrál si v seriálech Modrý kód a 1. MISE. Má za sebou také muzikál Billy Elliot v plzeňském divadle.

Dá se předpokládat, že seriál Ulice tohle všechno změní a Adam Seidl se stane další dětskou hereckou hvězdou, které v Ulici vyrostly.

Jedna odpověď na “Adam Seidl. Syn Lucie Vodráčkové v Ulici má bohaté herecké zkušenosti”

  1. Herec ???? V ULICI naprosto žádný jeho talent vidět není. Kluk bez výrazu. Jeho neumění mě přimělo k hledání, čí protekční dítě to je. Vypadá to, že maminka je hodně ambiciozní, když ho od batolete “ prodávala „.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *