Martin Prágr. StarDance 2023 i Survivor 2024

V roce 2019 byl ve StarDance tanečním partnerem biatlonistky a moderátorky Gabriely Soukalové (skončili na pátém místě a bulvár tehdy mocně spekuloval, že je nepojí pouze vášeň pro tanec), o dva roky později tančil s herečkou Simonou Babčákovou.

Jejich společná cesta soutěží příliš úspěšná nebyla, pár skončil už po třetím kolem za zdravotních důvodů. Doplňme, že tato řada StarDance byla výrazně ovlivněna pandemií covidu a nařízenými karanténami.

Ve StarDance… když hvězdy tančí 2023 bude profesionální tanečník Martin Prágr tančit o vítězství potřetí, jeho partnerkou je bývalá miss a moderátorka Iva Kubelková.

Životopis Martina Prágra? K tanci přičichl už jako sedmiletý… a zůstal u něj dodnes

Tanečník Martin Prágr se narodil 18. října roku 1997 v Hodoníně, kde také začal ve svých sedmi letech s tancem. Velký skok v jeho taneční kariéře nastal v roce 2012, kdy se s požehnáním maminky vydal na „taneční“ zkušenou do Ostravy.

Tady potkal svoji „životní“ taneční partnerku – s Denisou Galandžárovou pak získali titul mistrů České republiky  v latinskoamerických tancích mezi mládeží. A aby toho nebylo málo, na svůj úspěch navázali i v kategorii do 21 let, kde se stali vícemistry. Ještě k Denise a jejich seznámení – seznámil je další tanečník Václav Masaryk. Svého času trenér Martina Prágra a též účastník StarDance.

S Denisou Galandžárovou se Martin Prágr protančil na ta nejprestižnějších světová taneční klání – tančili spolu na mistrovství Evropy v Moskvě, Stuttgartu nebo na mistrovství světa na Mallorcce.

V současné době Martin Prágr působí jako lektor tance pro děti i dospělé, jako profesionální tanečník a také jako choreograf. A televizní diváky a především divačky bude bavit celý podzim jako taneční partner Ivy Kubelkové ve StarDance… když hvězdy tančí 2023.

V únoru 2023 se Martin Prágr stal jedním z účastníků reality show Survivor Česko & Slovensko v barvách kmene Titánů.