Odbory spustily vlastní slevový portál. Odboráři budou jezdit na stávky levněji

[adsenseyu1]

Slevové portály. Vznikly za mořem, v Evropě a u nás se aklimatizovaly vzápětí. Jsou jich desítky, průběžně vznikají a zanikají, některé jsou seriozní, jiné okrádají.

Nákup na slevovém portálu bývá marketingovými stratégy prezentován coby zábava – ušetříte polovinu i více ceny, musí vás ale nakoupit hodně. Třeba několik tisíc. Teprve pak se speciální sleva aktivuje a začne platit.

 

Nechci slevu zadarmo. Ale rád(a) se bavím

Když se řekne slevový portál, dere se na jazyk Slevomat, resp. Slevomat.cz – ten slevové nakupování u nás zviditelnil a na špičce je pořád. Jeho úspěch inspiroval další (Vykupto, Slevydnes, BonyBony…), úspěch všech pak dal vzniknout takzvaným slevovým agregátorům, které soustředily slevy jednotlivých slevových portálů na jednom místě. Samozřejmě, za provizi.

Opusťme svět „opravdu výhodných nákupů“ (ty uvozovky napovídají, že o výhodné nákupy jde často až na posledním místě) a vejděme do světa hřmotných výkřiků, slibujících sociální smír, vysoké penze a (skoro)všechno zdarma pro všechny – ano, je to svět odborů a odborářů. Ne, předchozí věta není ironie, odbory prostě mají svůj cíl a jdou si za ním. Mají na to právo, záleží jen na nich, kolik oveček dokáží oslovit a přivést do stáda.

Kolik nových členů přivede odborům slevový portál?

Stádo se možná nyní rozroste. Odbory, jejichž členská základna stárne, zacílily na mladé – spustily vlastní slevový portál na webové adrese odboryplus.cz. Současným odborářům nabízí po vzoru slevových serverů možnost ušetřit i desítky procent při nákupu zboží či služeb a stejně jako ony zobrazují částku, kterou už pomohly odborářům ušetřit. Rozdíl je jediný – tam, kde je na slevových portálech číslo, které říká, kolik zákazníků si konkrétní slevový kupon už zakoupilo, je na odborářském slevoportálu počet aktuálně registrovaných odborářů.

Jaké slevy mohou odboráři získat? Například bonus 500 Kč na kartu Equa banky, se kterou je možné čerpat další výhody u partnerů, hypotéku se sazbou o 0,3% nižší, InKartu Českých drah se slevou 37 % či 300 bodů do věrnostního programu Tesco club card.

Slevy mohou využít pouze odboráři, na ty, kdo členy odborů nejsou, pak čekají odkazy na formulář, který je do světa odborů vstupenkou.

Využijte slevu. Chceme ale 1% z vaší měsíční výplaty

Možná si říkáte, zda se vstoupit do odborů a čerpat pak slevy na odborářském slevovém portálu vyplatí. Někomu ano, někomu ne. Stačí si uvědomit, že odborům budete každý měsíc odevzdávat členský příspěvek ve výši 1% mzdy. Každý měsíc, roky, po dobu, kdy budete členem. Vyplatí?

Těm, kdo o svých penězích rozhodují rádi sami, nejspíše ne. Stejně jako těm, kdo nemají odbory, už z principu, rádi. Ti zůstanou raději u Slevomatu.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *