Žádné nesmyslné diety hvězd. Přirozené hubnutí

Dieta. Hladovění. Kolikrát jste začínali? Kolikrát jste sami sobě slibovali, že tentokrát přemůžete hlad a vydržíte, často nesmyslná, dietní opatření do té doby než shodíte všechna přebytečná kila? A kolikrát jste se cítili provinile, když jste opět selhali a dietu porušili?

Obezita je nemoc. Nemoc těla, která má sídlo v hlavě. Dokud nezměníte myšlení, nezhubnete. Pokud přijmete za vlastní, že zhubnout můžete i bez únavy a hladovění, jste na začátku cesty.

RNDr. Petr Fořt, Csc., přední český odborník na hubnutí (s nadsázkou Kateřina Cajthamlová “v kalhotách”) a autor několika beznadějně rozebraných kníh o hubnutí a zdravém životním stylu, je autorem metody tzv. nutriční typologie. Pracoval na ní 20 let, výsledkem je unikátní přístroj, který dokáže přesně určit individuální typ metabolismu a určit správný stravovací plán pro každého.

Opakované neúspěšné hubnutí? S metodou nutriční typologie se stane minulostí. Nezhubnete 10 kg za 14 dnů, ani 20 kg za měsíc. Půjde to pomaleji, ale vydrží to natrvalo. Hubnutí s využitím nutriční typologie je přirozené hubnutí.

Klikněte pro více informací na serveru Přirozená dieta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *