Recept na bohatství. Na TV Barrandov se bude soutěžit o nejlepší recept

[adsenseyu1]

Na Nově budou celé léto na Farmě,  na Barrandově v kuchyni – začala castingová kola kuchařské talentové show, kterou diváci  na televizních stanicích TV Barrandov a TV Joj uvidí (prý) na podzim. Jmenuje se Recept na bohatství,  její vítěz si připíše na konto 500 000 Kč.

Recept na bohatství je československou obdobou úspěšného formátu kanadské televizní stanice Food Network Recipe to Riches, pravidla jsou jednoduchá – soutěžící kuchaři (profesionálové i amatéři) se utkají v sedmi kategoriích, jejich snažení bude hodnotit tříčlenná odborná porota. Autor vítězného receptu získá 500 000 Kč, jeho recept pak bude prodáván v síti supermarketů.

Kuchařskou show Recept na bohatství bude moderovat Adéla Banášová, za českou stranu pak herec známý například ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě Marek Vágner, který nahradil původně zamýšlenou Mahulenu Bočanovou. Jedním z porotců bude i proslulý průvodce po českých restauracích Pavel Maurer, což dává naději, že soutěžící budou muset opravdu prokázat a dokázat, že vařit umí a že jejich recept si zaslouží vyhrát.

Kdo může uspět? Ten, kdo zaujme

Účastníky Receptu na bohatství čeká celkem 14 soutěžních dílů, šanci vyhrát má přitom každý – stačí zaujmout. Mít recept, který porotci vyberou jako nejlepší. Recept na svíčkovou, děděný z generace na generaci? Polévka, která postaví na nohy? Nebo umíte uvařit výborné knedlíky? Karlovarský knedlík, chlupatý či plněný? Šanci ještě pořád máte. Poslední dva castingy se konají v Bratislavě (19.6-30.6) a Košicích (2.7.). TV Barrandov připravila pro soutěž i samostatné internetové stránky.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *