Tip na autogramiádu: Helena Vondráčková pokřtí autobiografii. 26. června v Luxoru

[adsenseyu1]

Helena Vondráčková je vděčným objektem bulváru, jedno se jí ale upřít nedá. Zpívat umí a vždycky uměla. A skvěle jí to zpívá i dnes, v pětašedesáti letech (bude jí 24. června). A právě při příležitosti tohoto významného jubilea vydává nakladatelství Ikar její biografii, nazvanou Helena Vondráčková – každá trampota má svou mez. Autorem je Petr Macek, autor bulvárního titulu Lesk a bída českého showbyznysu, který vyšel v roce 2008 v naklada­telství Jota.

Helena Vondráčková: Každá trampota má svou mez

Helena Vondráčková, držitelka mnoha domácích i mezinárodních ocenění a stálice naší populární scény, slaví v letošním roce významné životní jubileum. Není vhodnější příležitosti ohlédnout se za celou životní a profesní drahou zpěvačky, která má na svém kontě více než 80 sólových alb, ale také téměř dvacet filmových, televizních a muzikálových rolí.

Její vzpomínky na dětství, rodinu, první krůčky v showbyznysu, pracovní i osobní partnerství a celou hvězdnou kariéru přinášejí i nové, překvapivé momenty. Zasvěceně je doplňuje Helenina sestra Zdena. Knížka je doprovozena velkým množstvím dokumentárních fotografií.

26. června 2012 bude Helena Vondráčková svoji biografii křtít a podepisovat v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí 41 v Praze. Hostem křtu bude herečka Jiřina Bohdalová, křtem provede moderátor Libor Bouček.

Křest knihy Každá trampota má svou mez Heleny Vondráčkové začíná v 16 hodin.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *