Aneta Krejčíková. Hvězda seriálů Ulice a Volha

Vztahové peripetie, ne úplně ideální vztahy s expartnerem, problémy s výchovou syna v teenagerském věku, boj s rakovinou… to všechno jsou témata, kterými přitahuje (především) divačky k televizní obrazovce každý všední večer Gábina Pumrová alias Aneta Krejčíková, jedna z hvězd seriálu Ulice.

Zajímá vás, jaký je její skutečný život a jak se dostala k herecké profesi, která ji zcela pohlcuje?

Životopis Anety Krejčíkové? K herectví ji přivedla bývalá dětská hvězda Monika Kvasničková

Aneta Krejčíková, narozená 29. dubna 1991 v Praze, je česká herečka, jejíž herecký talent objevila bývalá dětská herecká hvězda Monika Kvasničková, se kterou se diváci mohla setkat například v seriálu My všichni školou povinní. Právě díky ní se Aneta Krejčiříková dostala do herecké agentury, pod jejímiž křídly udělal první kroky ve své herecké kariéře.

O herecké kariéře Aneta Kvasničková snila od dětství, přesto se ale po základní škole rozhodla pro „civilní studium“ a přihlásila se na Soukromou střední odbornou školu umění a managementu-obor foto-video. Studium nicméně nedokončila a přihlásila se na Pražskou konzervatoř, kde úspěšně vystudovala obor hudebně dramatický.

Svoji první výraznější roli získala v seriálu „Ulice“, kde už od roku 2005 ztvárňuje postavu Gábiny Pumrové. Kromě toho se objevila ve filmech „Poupata“ (2011), „Láska je láska“ (2012), „Špindl“ (2017) a v dalších televizních seriálech jako „Kriminálka Anděl“, „Cesty domů“, nebo „Obchoďák“. Výrazná byla také její role sekretářky v seriálu „Volha“, který mapoval historii České televize očima řidiče a agenta tehdejší Státní bezpečnosti.

Aneta Krejčíková se také zapojila do kampaně proti násilí na ženách a byla jednou z tváří projektu „Nenechte si ubližovat“. V roce 2017 se zasnoubila se svým partnerem Ondřejem Rančákem, fitness trenérem, se kterým má dva potomky – syna Bena a dceru Antonii.

Aneta Krejčíková se rovněž účastnila čtvrté řady show „Tvoje tvář má známý hlas“, kde se umístila na čtvrtém místě. V divadle se Aneta Krejčíková objevuje v různých představeních, například v „Pět ve stejných šatech“, „Eva tropí hlouposti“ nebo „Srnky“ v Divadle Na Fidlovačce.

V seriálu Ulice vlastní Aneta Krečíková coby Gábina Pumrová v posledních sériích oděvní salon, jejím životním partnerem, se kterým vychovává syna Šimona, je major Jirka Herman, kterého hraje Jan Holík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *