Chemtrails. Slavné konspirační teorie II.

[adsenseyu1]

Chemtrails versus contrails. Obyčejná kondenzační stopa (contrail), kterou na obloze zanechávají obyčejná letadla versus podobně vypadající stopa, plná choroboplodných zárodků a jedovatých látek (chemical trail), kterou za sebou nechávají… obyčejná letadla. To mají chemtrails a contrails společné. Letadla.

V případě contrails jsou zdrojem znečištění ovzduší výfukovými plyny, v případě chemtrails jsou rezervoárem jedů a nemocí. Pokud tedy věříte v další z oblíbených konspiračních teorií o spiknutí mocných.

Chemtrails jako cesta ke světovládě

Podle ní jsou chemtrails ideálním způsobem, jak mezi obyvatelstvo rozšířit látky, které mají vést ke sterilizaci nepohodlných skupin obyvatelstva nebo přímo k jejich likvidaci. Nebo k čemukoli dalšímu špatnému, co vás napadne. Chemtrails jsou v tomto ohledu dosti univerzální. Chcete příklad? Jeden za všechny. Vlády světa nás práškují prostřednictvím chemtrails jedy například proto, aby oslabily naši obranyschopnost. Pak už jen stačí rozšířit mezi obyvatelstvo se slabou imunitou prasečí chřipku a nabídnout očkování, které obsahuje látky, které vedou ke sterilizaci…

Jak poznat, že na obloze jsou chemtrails?

Poměrně snadno. Běžné kondenzační stopy, které za sebou nechávají letadla, pohybující se v letové hladině cca 8 – 12 km, vznikají v místech s dostatečnou vzdušnou vlhkostí. Právě tato vlhkost se horkými plyny, vznikajícími při spalování leteckého paliva, vysráží (kondenzuje) – „čára“ za letadlem je na světě. V běžných podmínkách se přitom pás kondenzačních stop za letadlem rozplyne během několika minut.

Chemtrails oproti tomu zůstávají na obloze i několik hodin. Důvod? Mohou za to látky, které obsahují. Nejčastěji jsou to těžké kovy, bakterie či viry, konkrétně pak například bauxit, baryum, dibromidetylén, různé polymery apod. Pokud tedy uvidíte, že „čára“ za letadlem zůstává na obloze ještě dlouho poté, co letadlo zmizelo za obzorem, máte téměř jistotu, že nad vaší hlavou právě proběhlo chemické „práškování“.

V Česku nás práškují běžně, ochranu zajistí ocet

Která místa na světě jsou chemtrails postižena nejvíce? Samozřejmě, na prvním místě jsou Spojené státy americké, následuje Evropa (víceméně celá, Českou republiku nevyjímaje), překvapivě jen málo je prý postiženo například Japonsko. Jak se před chemtrails chránit? Nejjednodušším řešením by bylo se odstěhovat do země, kde chemické práškování používáno (zatím) není, před účinky jedů ale prý podle zastánců chemtrailsové konspirační teorie částečně chrání ocet, resp. jeho vypařování do vzduchu, ve kterém smrtící škodliviny jsou.

Chemtrails – může na tom něco být?

Konspirační teorie jsou tolik lákavé proto, že prozrazují jen tolik, kolik se přejeme znát. Zbytek, skrytý za oponou nevědění, pak víří v naší fantazii. Mimozemšťané,  ilumináti, mayská proroctví, pyramidy. To všechno má své kouzlo. A třeba i pravdivé kouzlo. Teorie chemtrails vypadá divně. Že by si někdo dal práci a práškoval nás chorobami z letadel? Moc komplikované.

Co vy a chemtrails? Věříte? Nebo máte alespoň pochybnosti? Přispějte komentářem, váš názor nás zajímá. Děkujeme.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *