Poslední výkřik. Iveta Bartošová zavražděna

V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv… (oficiální text distributora k filmu Poslední výkřik)

Tomáš Kučera je specialista na vraždy. Na sériové vraždy, přesněji řečeno. Na sériové vraždy ve filmu, řečeno nejpřesněji. V roce 2009 natočil 81 minut dlouhý snímek Čepel smrti (první český slasher. Vypadá to, že ve městě začal řádit seriový vrah. Pod maskou může být kdokoliv – kdo bude další na řade? ), nyní dokončil svůj druhý film – jmenuje se Poslední výkřik. Dá se očekávat, že bude divácky úspěšný. Proč? Protože Iveta Bartošová.

Ano, hlavní roli ředitelky střední školy, jejíž žáky vraždí neznámý vrah, si ve filmu Poslední výkřik zahrála zpěvačka (a nyní tedy i herečka), proslulá v posledních letech spíše svými partnerskými problémy, tahanicemi o syna Artura a více než kladným vztahem k alkoholu.

Další reklamu Tomáš Kučera a jeho film nepotřebují. Iveta Bartošová v hororu, to je velké lákadlo, a to jak pro její příznivce, tak především odpůrce, kteří se budou chtít podívat, jak „ta Iveta zase zklamala“. Možná zklamala, možná nezklamala, na to si divák musí počkat až do premiéry, která bude 2. srpna 2012.

Každopádně bude zajímavé, zda Iveta Bartošová zemře nebo přežije. Je to padesát na padesát. Aktualizace: dle informací, které zvěřejnil super.cz, je ve filmu Poslední výkřik dobodána a ubodána. Kdyby pro nic jiného, pro tento morbidní okamžik se vyplatí na Bartošovou a Poslední výstřel 3. srpna jít!

Kromě Bartošové se v nízkorozpočtovém filmu objeví i další známé tváře, jmenovitě Dana Morávková (znáte ji z Ordinace v Růžové zahradě) , Miloslav Mejzlík nebo slovenská rocková hvězdička Miro Šmajda.