Justin Bieber žalován fanynkou. Šumí a píská jí v uších

[adsenseyu1]

Odborně tinnitus, laicky šumění a pískání v uších. A taky hyperakuze, tedy přecitlivělost na hlasitý zvuk. Tyhle dvě diagnózy si odnesla Američanka Stacey Wilsonová Bettsová z koncertu Justina Biebera, na který si zašla 14. července před dvěma roky v Portlandu v Oregonu. Za zdravotní újmu chce bolestné. Dle ní v přiměřené výši – 9,23 milionu dolarů. Tvrdí to zahraniční bulvární média.

Justin Bieber. Rebel bez příčiny

Justin Bieber. Zlatý chlapec showbyznysu, osmnáctiletý zpěvák, kterého producenti, žádoucí nové krve do skomírajícího průmyslu chlapeckých a dívčích star, objevili na serveru youtube.com. Přes noc se stal miláčkem náctiletých fanynek, loni pak natočil koncertní film Justin Bieber: Never Say Never (ve 3D), který vydělal 100 milionů dolarů. Topí se v penězích a neví co s nimi. Kupuje domy a drahá auta, ve kterých pak porušuje předpisy. Prostě takový Sámer Issa na americký (tedy vlastně kanadský) způsob. Hodný chlapec, který se mění v „rebela bez příčiny“.

Prosím? Bylo to peklo, vůbec nic neslyším

Zpět k Stacey Wilsonové Bettsové. Ta tvrdí, že „bezpečná decibelová úroveň“ byla překročena poté, co se Justin Bieber vydal v hliníkové gondole ve tvaru srdce (už samotná představa něčeho podobného může u leckoho vyvolat zdravotní potíže, i když spíše žaludečního rázu) nad nadšené fanoušky. V gondole pak podle Wilsonové Bieber mával rukama tak rychle, až to probudilo davové šílenství, doprovázené nekontrolovaným řevem.

A právě tento řev poškodil Stacey Wilsonové Bettsové sluch. Nečekala, že na koncertě bude hlasité hudba. Byla zaskočena tím, že fanynky na svůj idol pokřikovaly. A nejhorší prý bylo to, že hliníková gondola fungovala jako zesilovač, který, jak se pohybovala nad fanoušky sem a tam, vytvářela rázové hlukové vlny, které její ušní bubínky nevydržely.

Bude zajímavé sledovat, zda Stacey Wilsonová Bettsová na Justinu Bieberovi něco vysoudí, nicméně, už teď jednoho napadá, jak by tato fanynka dopadla třeba na koncertu Lamb of God a Randy Blythea. Na jejich (nebo vlastně po jejich) koncertech fanoušci umírají. A to už je trochu jiná liga než pískání v uších.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *