Justin Timberlake? Po sedmi letech nový singl

Justin Timberlake? Proslavil se jako člen chlapecké skupiny N’Sync, ze které v roce 2002 odešel, aby se vydal na veleúspěšnou sólovou dráhu.  Jeho sólového debutu Justified se prodalo 7 000 000 kusů, jeho druhé album FutureSex/LoveSounds, vydané v roce 2006, zaznamenalo úspěch v žebříčku Billboard Hot 100 – hned tři singly se dostaly na první místo.

Před několika dny vydal Justin Timberlake po sedmileté muzikantské odmlce nový singl. Pěveckým partnerem se mu stal rapper Jay-Z, píseň Suit & Tie má podle Timberlakových vlastních slov první ochutnávkou z nového alba The 20/20 Experience, které má vyjít také ještě letos.

A jak trávil Timberlake, šestinásobný držitel prestižních cen Grammy,  sedmileté období bez hudby? Zahrál si v televizi i ve filmu, v roce 2010 se stal jedno z hereckých hvězd filmu o zakladatelích sociální sítě Facebook The Social Network.

Zakotvit se Justinu Timberlakovi podařilo i v osobních vztazích – po Britney Spears a Cameron Diazové se „našel“ ve vztahu s herečkou Jessicou Biel, se kterou se v říjnu 2012 oženil.