Martin Toman. Kondiční trenér chce lásku z Love Island 2023

Základní sestavu účinkujících v reality show doplňují v každé řadě s železnou pravidelností tzv. bombshells. Tedy noví účastníci, kteří mají nabourat rodící se partnerské vztahy a získat srdce partnera, který si ve Vile už našel protějšek.

Love Island 2023 na tom není jinak. Prvními bombshells se v září stali Adam Sedro, Bruno da Silva a Martin Toman – kondiční trenér z Prahy.

Martin Toman v Love Island 2023. Stručný životopis

Sedmadvacetiletý Martin (narodil se v roce 1996) pochází z malé obce jménem Konojedy (nachází se několik kilometrů od Kostelce nad Černými lesy v okrese Praha-východ), v současnosti žije v Praze.

Jeho práce je zároveň jeho koníčkem – 193 vysoký Martin Toman je od roku 2016 certifikovaným kondičním trenérem. Pokud zrovna nemučí ve fitku některého ze svých klientů (klientek), mučí sám sebe – závodně se věnuje crossfitu. A co když má volný čas? Martinovou vášní je motokros, rád také. Je zkrátka a dobře sportovcem každým coulem. Není proto divu, že spolupracuje i s jednou z ikon tuzemské fitness scény – společností gymbeam.cz.

Láska a Martin Toman? Podle vlastních slov je spíše romantikem, jehož poslední vztahy nedopadly dobře, ten nejdelší přitom trval tři roky.