Na trhu čteček přituhuje. S vlastní čtečkou přicházejí Palmknihy.cz

[adsenseyu1]

Před několika dny začala svoji čtečku elektronických knih pod názvem eWooky prodávat společnost Wooky, která provozuje několik internetových obchodů na vlastní uzavřené platformě, dnes se přidal nejstarší český prodejce e-knih, internetové knihkupectví Palmknihy.cz – dovolujeme si přebrat jejich tiskovou zprávu s konstatováním, že čtečky od Palmknih budou velkým soupeřem nejen pro eWooky, ale i pro tolik rozšířené čtečky Amazon Kindle.

Praha, 6. června 2012, tisková zpráva – Nabídka čteček se od června výrazně rozšíří. Své tři čtečky dnes představila společnost Palmknihy. Na své si přijdou všichni čtenáři, kteří chtějí mít svou knihovnu vždy při ruce a neomezeně a kdykoliv ji jednoduše rozšiřovat přes internet. Nové čtečky společnosti Palmknih odpovídají požadavkům náročného čtenáře a poskytují vše potřebné ke komfortnímu čtení eknih.

Všechny tři čtečky mají integrovaný obchod Palmknihy. Majitel si tedy bude moci přímo stahovat české tituly od jednoho z největších distributorů českých elektronických knih. Mezi nesporná pozitiva přístrojů patří především jejich velká kapacita. Každá čtečka pojme až 3 000 elektronických titulů. Jejich majitelé jistě potěší i výdrž, která je až 100 knih na jedno nabití. Kromě toho nové čtečky nabízí možnost změny velikosti písma, což ocení především čtenáři s brýlemi, které pro čtení nebudou potřebovat. Problém nenastane ani při čtení venku. Všechny čtečky Palmknih jsou dobře čitelné i na přímém světle.

Pro nejnáročnější čtenáře Palmknihy připravili čtečku Bookeen Odyssey, která má šestipalcový multidotykový displej. Zároveň si zachovává nízkou váhu v podobě 185 gramů. Pro čtenáře, kteří upřednostňují menší velikosti na cesty, bude v nabídce PocketBook 360plus. Pětipalcová čtečka s pevným pouzdrem, které brání možnému poškrábání, je přezdívána jako kabelková čtečka. Díky své velikosti se vejde do tašek všech velikostí či do kapes od kalhot při zachování všech nadstandardních funkcí. Pro ty, kteří se čtečkami teprve začínají, nabízí společnost Palmknihy čtečku PocketBook 611. Stejně jako ostatní, i tato čtečka má integrovaný český obchod, navíc nabízí nejširší podporu formátů na trhu. Její majitel tak nebude muset řešit problémy s různými formáty knih na českém i světovém trhu.

Dodejme, že všechny tři modely jsou ode dneška v prodeji. Zkusíte některý z nich?

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *