Pohlreich a Vladko z Vyvolených. Česko vaří s Pohlreichem a dva kohouti

[adsenseyu1]

Jeden je známý kuchař a majitel několika pražských restaurací (nově otevírá podnik, zaměřený na sushi), druhý je vítězem historicky první řady reality show Vyvolení. Oba si rádi jedou po svém, názory ostatních berou jen jako šum kdesi v pozadí. V sobotu 9. listopadu se potkají nad jedním „sporákem“, byť virtuálně. Zdeněk Pohlreich bude ve studiu, Vladko Dobrovodský, vyučený kuchař, který pošilhává po herectví, ve vile Vyvolených. Společně budou vařit tříchodové menu v televizní show Česko vaří s Pohlreichem.

Vladko nebude za Vyvolené sám, společně s ním bude ve dvojici vařit Lucie Šárovcová. Také Zdeněk Pohlreich si pozval do studia Lucii – jeho „nahrávačkou“ bude zpěvačka Lucie Bílá.

Pro Vladka Dobrovodského nebude televizní vaření nic nového – po vítězství v první řadě Vyvolených se pokoušel krátký čas prorazit na obrazovce s vlastní kuchařskou show, bohužel neuspěl.

Proč se televize Prima rozhodla spojit oba své podzimní taháky v jeden? Při pohledu na statistiky sledovanosti se odpověď nabízí – ani jeden z pořadů, od kterých Prima tolik očekávala, netáhne. Možná ale, že trojice Zdeněk Pohlreich, Lucie Bílá a Vladko Dobrovodský vystřelí návštěvnost ke hvězdám. Nechme se překvapit.

Životopisy hlavních účinkujících? Tady jsou:

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *