Andrea Bezděková. Česká Miss 2016 chce vyhrát Survivor

Znají ji především ti, kdo se zajímají o modeling – v roce 2016 vyhrála soutěž Česká Miss, ve stejném roce reprezentovala Česko na Miss Universe ve filipínské Manile. Bohužel, mezi osmdesáti soutěžícími se do finálové třináctky neprobojovala. Andrea Bezděková je ale známá i čtenářkám a čtenářům bulváru, a to především díky svým vztahovým peripetiím.

V lednu roku 2O23 se pak Andrea Bezděková stala účastnicí reality show Survivor 2023, kterou moderoval Ondřej Novotný společně s fotbalistou Petrem Švancarou, hercel Václavem Matějovským nebo fighterkou Kateřinou Klinderovou (Kundosaki) je v týmu Hrdinů.

Životopis Andrey Bezděkové? Do soutěže krásy se přihlásila sama a na poslední chvíli

Česká miss pro rok 2016 Andrea Bezděková se narodila 8. února roku 1994 v Náchodě. Tady také vychodila a vystudovala střední školu, vysokoškolské vzdělání pak získala na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze – korunku pro nejkrásnější ženu Česka vyhrála ještě za studií. Tělesnou průpravu, která spolurozhodovala o jejím vítězství, získala patrně také ještě v rodném městě – od sedmé třídy chodila do oddílu mažoretek. Vydržela šest let.

Andrea Bezděková je oblíbeným objektem bulvárních médií. I když ještě před soutěží Miss tvrdila, že se po případném vítězství nerozejde se svým současným přítelem, stalo se tak. Později se s expřítelem Martinem Švachem pokusili vztah obnovit, bohužel, žádný z pokusů nebyl úspěšný.

Známá je Andrea Bezděková i svými dalšími vztahy – jejím přítelem byl například herec Marek Lambora, model Pavel Gillern nebo Petr Havránek z reality show Love Island. Posledně jmenovaný je vedle Andrey dalším z účastníků Survivor 2023.