Tip na knihu: Šéf na grilu 2

[adsenseyu1]

Zdeněk Pohlreich. I na našich stránkách je dosti populární, jeho životopis patří k nejčtenějším vůbec. Svérázný a oblíbený šéfkuchař, televizní moderátor a majitel úspěšných restaurací, vydal před několika dny další kuchařku.

Jde o pokračování loňské „grilovací“ kuchařky Šéf na grilu 1, název je až na číslovku stejný – Šéf na grilu 2.

Zdeněk Pohlreich často říká, že grilování miluje a že grilovací zahradní párty je jedním z nejlepších způsobů, jak trávit volný čas. S rodinou, s přáteli. Jeho nová kniha Šéf na grilu 2 nabízí všem, kdo si chtějí na zahradní párty užít co největší požitek z grilování  91 tipů (přesně tolik je v knize receptů) na skvělé steaky, hamburgery, zeleninové saláty, ryby, dezerty, ale i koktejly a další pochutiny.

Šéf na grilu 2. Co o knize říká nakladatelství Magazine?

Více jak 90 tipů na skvělé steaky, hamburgery, zeleninové saláty, ryby, dezerty, ale i koktejly. Poradíme vám jak připravit perfektní menu na vaši zahradní párty, na které budete „Šéfem“ právě „Vy“. Kniha obsahuje 91 receptů.

Co si myslíme o knize my? 91 receptů je dost. Ale cena knihy 399 Kč je také dost. Navíc, kniha má brožovanou vazbu, hrozí, že se brzy rozpadne.

Pro milovníky „chuťopisu“ Zdeňka Pohlreicha je kniha nepostradatelnou příručkou, pro nás ostatní je Šéf na grilu 2 zajímavým (ale trochu drahým) způsobem, jak objevit něco nové v oblíbené letní disciplíně Čechů a Češek – v grilování. Dobrou chuť.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *