Hlas ČeskoSlovenska: Zůstali poslední čtyři hrdinové!

[adsenseyu1]

Talentová show Hlas ČeskoSlovenska dospěla do svého finále. Zůstali poslední čtyři soutěžící. Dva z Česka a dva ze Slovenska. I když, popravdě řečeno, Slovenka Ivanna Bagová je vlastně původem Ukrajinka.

Prozradili jsme jedno jméno, prozraďme i další. Finalisty soutěže Hlas ČeskoSlovenska jsou kromě Ivanny Bagové také Markéta Poulíčková, Anna Veselovská a Miloš Novotný.

O tom, kdo se stane historicky první vítězem Hlasu ČeskoSlovenska, už rozhodují jen a pouze diváci (koučové Michal David, Pepa Vojtek, Darina Rolins a Rytmus už nemají žádnou možnost, jak pořadí ovlivnit). Jak? Stačí poslat SMS svému favoritovi nebo, ještě lépe, stáhnout si z oficiálního webu soutěže jeho finálový singl. Za stažení písničky se připočtou hlasy rovnou dva.

Finálový song Markéty Poulíčkové se jmenuje Jen jednou, píseň Miloše Novotného Zachraň, co se dá,  Ivanně Bagové mohou fanoušci dát dva hlasy najednou stažením singlu Pár minút a konečně, Anna Veselovská si ve finále zazpívá píseň, která nese tak trochu beatnický název – Na ceste.

[poll id=“8″]

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *