Ivanna Bagová: Do Hlasu z Ukrajiny (životopis)

[adsenseyu1]

Ivanna Bagová, devatenáctiletá zpěvačka a jeden z posledních osmi zpěváckých talentů soutěže Hlas ČeskoSlovenska má ukrajinské kořeny, na Slovensku žije teprve posledních pět let. Jak je vidět, fanouškům a Michalu Davidovi, jejímu kouči, je to docela jedno. Učaroval jim její hlas a nevinný vzhled.

Ivanna Bagová se narodila 22. ledna roku 1993 v Irsavě na Ukrajině (na Podkarpatské Rusi). Doma vyrůstala bez otce, později ji i bratra vychovávali prarodiče, když i matka odešla  za prací – nejprve do České republiky, později pak na Slovensko. Peníze vydělávala jako číšnice.

Jako čtrnáctiletá se Ivana vydala za ní, v současné době studuje zpěv na konzervatoři a žije Topoľčanech.

Hudbě se Ivanna Bagová věnuje podle svých slov od pěti let, jejími velkými hudebními vzory jsou Christina Aguilera a Madonna. jejím dosavadním největším životním úspěchem je první místo v soutěži Zlatý kaštan 2011.

Velkým snem Ivanny Bagové je stát se zpěvačkou. Má k tomu velmi blízko, ať již postoupí do velkého finále Hlasu ČeskoSlovenska nebo nikoli. Michal David, její kouč, si ji oblíbil, dá se věřit, že se spolupráce David-Bagová určitě v budoucnu dočkáme.

[poll id=“8″]

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *