Josef Kokta: Mezi Partyšovou a Štikovou

Bulvární média mají od září 2012 novou oběť – Iveta Bartošová už tolik netáhne (možná ale po spuštění televizní stanice Pětka, kde o této české zpěvačce za zenitem bude dokonce speciální reality show), bylo třeba někoho nového a neokoukaného. Volba padla na Josefa Koktu, jeho manželku (ano, ta už trochu „okoukaná“ je) Gabrielu Partyšovou a exmilenku, se kterou čeká dítě, Ornellu Štikovou. Kdo vlastně Josef Kokta je?

Narodil se 1. srpna roku 1957, mediálně známý začal být po roce 2000, kdy se rozvedl se svojí první ženou a vzal si zpěvačku a moderátorku Gabrielu Partyšovou (vystupující tehdy pod jménem Rebeka), se kterou žije od roku 2002 a vychovává s ní dítě. Syn Kristian se narodil 14. prosince roku 2007.

Od roku 1991 spoluvlastnil Josef Kokta reklamní agenturu Quo, která provozovala síť billboardů kolem českých dálnic a silnic 1. třídy a patřila k největším v oboru (patřila jí celá čtvrtina trhu). V roce 2002 Josef Kokta společnost prodal a začal se věnovat produkci.

V současné době (září 2012) se jméno Josef Kokta nejvíce skloňováno v souvislosti s „aférou“ kolem těhotenství jeho exmilenky Ornelly Štikové, která plní titulní stránky všech bulvárních médií.