Josef Kokta: Mezi Partyšovou a Štikovou

Bulvární média mají od září 2012 novou oběť – Iveta Bartošová už tolik netáhne (možná ale po spuštění televizní stanice Pětka, kde o této české zpěvačce za zenitem bude dokonce speciální reality show), bylo třeba někoho nového a neokoukaného. Volba padla na Josefa Koktu, jeho manželku (ano, ta už trochu „okoukaná“ je) Gabrielu Partyšovou a exmilenku, se kterou čeká dítě, Ornellu Štikovou, dcerou Moniky Binias. Kdo vlastně Josef Kokta je?

Narodil se 1. srpna roku 1957, mediálně známý začal být po roce 2000, kdy se rozvedl se svojí první ženou a vzal si zpěvačku a moderátorku Gabrielu Partyšovou (vystupující tehdy pod jménem Rebeka), se kterou žije od roku 2002 a vychovává s ní dítě. Syn Kristian se narodil 14. prosince roku 2007.

Od roku 1991 spoluvlastnil Josef Kokta reklamní agenturu Quo, která provozovala síť billboardů kolem českých dálnic a silnic 1. třídy a patřila k největším v oboru (patřila jí celá čtvrtina trhu). V roce 2002 Josef Kokta společnost prodal a začal se věnovat produkci.

V současné době (září 2012) se jméno Josef Kokta nejvíce skloňováno v souvislosti s „aférou“ kolem těhotenství jeho exmilenky Ornelly Štikové, která plní titulní stránky všech bulvárních médií.