Kateřina Klinderová. Kundosaki

Excentrická kráska s poněkud excentrickou přezdívkou – to je Kateřina Klinderová, účastnice reality show televize Nova Survivor 2023. O vítězství bude bojovat za Kmen Rebelové, kde jsou společně s ní například herec Václav Matějovský nebo bývalý ligový fotbalista Petr Švancara.

Životopis Kateřiny Klinderové? Narodila se 12. března roku 1992 v Praze. Dříve působila jako go-go tanečnice, byla i manažerkou nočního klubu. Dnes se nepřehlédnutelná žena s přezdívkou Kundosaki známá coby moderátorka turnajů MMA, v kleci se ale představila nejen v této roli.

V roce 2019 totiž sama absolvovala pod záštitou organizace Oktagon dva zápasy MMA – s Ivy Haškovou a Evou Borodáčovou. Oba zápasy prohrála, jeden z nich ve druhém kole na KO.

Jak si excentrická hvězda, která má na těle přes 30 tetování, vedla reality show Survivor 2023? Jako velká bojovnice měla šanci dotáhnout to hodně daleko. Bohužel, nezadařilo se, Kateřina Kundosaki Klinderová vypadla v šestém vyřazovacím kole (v duelu ji porazil Petr Pítr Havránek) a skončila na celkovém osmnáctém místě. Předtím ovšem sama Kundosaki v duelu porazila svoji nejbližší kamarádku v Survivoru Báru Mlejnkovou.

Po návratu z ostrova se Kundosaki vrátila ke svým pracovním povinnostem, jednou z nich je přitom i moderování MMA zápasů organizace Oktagon. Právě tady se opět setkává s promotérem a vlastníkem Oktagonu Ondřejem Novotným. Ano, tím samým Ondřejem Novotným, který moderoval Survivor. Český rybníček celebrit je prostě… malý.

Mimochodem, přezdívka Kundosaki se jejím fanouškům často plete – přinejmenším na klávesnici počítače, kde často vyhledávají Kubdosaki.