Petr Havránek. Z Love Islandu do Survivor 2023

Do svých šestnácti let to byl docela obyčejný kluk, který vyrůstá v Pardubicích v paneláku. Studoval sportovní gymnázium, přivydělával si prodejem parfémů a hrál basketbal. Pak se ale stalo to, že poslal několik svých fotografií do modelingové agentury… a nakonec stál na přehlídkovém mole v New Yorku s Naomi Campbell. To je stručný životní příběh Petra Havránka.

V Česku ho znají hlavně diváci televizních reality show. V roce 2021 se dostal jako Pítr do finále Love Islandu, kde si našel životní partnerku Gábinu Gášparovou. V lednu 2023 se pak stal jedním z účastníků hry na přežití Survivor 2023.

Životopis Petra Havránka? K modelingu se dostal náhodou, do Love Islandu si poslal přihlášku sám

Letos sedmadvacetiletý model, známý také pod přezdívkou Pítr, pochází z Pardubic, kde studoval sportovní gymnázium. Jeho maminka byla učitelka, otec zemřel, když bylo Petrovi šestnáct.

Ve stejné době začala Petrova kariéra v modelingu – první smlouvu dostal prakticky ihned poté, co do modelingové agentury, která hledala nové talenty, poslal své fotky. Čekal jen tři týdny. A za další tři měsíce letěl poprvé do Milána, který je centrem světového módního průmyslu. V Miláně žil Petr Havránek dva roky, po celou dobu úzce spolupracoval s módním návrhářem Neilem Barrettem.

V roce 2018 se jako model účastnil přehlídky Dolce & Gabbana v New Yorku – hlavní hvězdou mola tehdy byla Naomi Campbell. To byl nejspíše vrchol jeho dosavadní kariéry v modelingu.

Na televizní obrazovce se Pítr Havránek objevil poprvé v roce 2021, když se stal jedním z účinkujících reality show Love Island. Přihlášku poslal sám a dobře udělal – nakonec se dostal až do finále. Od ledna 2023 byl Petr Havránek jedním z členů kmene Rebelů ve hře na přežití Survivor 2023, kterou moderoval Ondřej Novotný.

Osobní život? Jeho partnerkou je Gábina Ǧašpárová, pár se seznámil v soutěži Love Island.