Mike Tyson bude rozdávat pravé háky na Broadwayi

[adsenseyu1]

Mike Tyson. Zvíře mezi boxery. Podsaditý, bez krku, s ranou, která by zabila koně. Jako jediný rohovník získal mistrovský pás všech organizací profesionálního boxu. V těžké váze, dlužno dodat. Prvních dvanáct utkání ukončil KO hned v prvním kole. Má osm dětí. Ve dvaceti se stal nejmladším šampiónem profi boxu.

Ukousl ucho Holyfieldovi. Bral drogy. Byl ve vězení za znásilnění

Na druhou stranu – vyrůstal bez otce, s matkou, která se až příliš často dívala na dno láhve. Jeho sestra zemřela na infarkt. Nemoc obézních bělochů středního věku ji zabila v pětadvaceti. Sám Mike nezvládal svoji agresi, i když se ho Rodney, starší bratr a vystudovaný psycholog, snažil vést. Když prohrával s Evanem Holyfieldem, ukousl mu kus ucha. Za znásilnění si odseděl tři roky. Možná dosud nepřekonal svůj komplex z dětství. Šišlal a pištěl zároveň. A víte, že děti dovedou být kruté…

Nyní se Mike Tyson, který svoji profesionální boxerskou kariéru nakonec ne příliš slavně ukončil v roce 2004, chystá dobýt Broadway. Ano, dobýt nikoli dobít. Dobíjel soupeře v ringu, na slavné muzikálové scéně se představí v autobiografické one man show, nazvané Mike Tyson: Nepopiratelná pravda (Mike Tyson: Undisputed Truth).

Nepopiratelná pravda Mike Tysona aneb Tyson dvě hodiny nahý

 

Tu poprvé představil 14. dubna v Los Angeles, na Broadwayi je naplánováno celkem šest představení, a to od 31. července do 5. srpna. Režii dvouhodinového monologu bývalé boxerské jedničky si vzal na starost známý režisér Spike Lee. Sám Mike Tyson o divadelní hře říká, že se divákům ukazuje úplně nahý (duševně nahý) a že je začátkem jeho nové kariéry. Herecké. Proč ne. Třeba se mu jednou podaří prorazit i na filmovém plátně. Sylvester Stallone ještě není tak starý, aby si nestřihl ještě jednoho Rockyho. S Mike Tysonem jako soupeřem by to mohla být výborná podívaná.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *