Agáta Hanychová a Miroslav Dopita za mřížemi. V Karlových Varech

[adsenseyu1]

To by bylo, aby nebylo. Karlovarský filmový festival má svůj první letošní velký skandál. Chce se napsat „společenský skandál“, ale vzhledem k zainteresovaným osobám se to moc nehodí. V noci se ve Varech poprali Agáta Hanychová a její přítel Miroslav Dopita. Ne spolu, to možná jindy a jinde, zmlátili fotografa, který se je během jejich noční cesty z pařby cestou do hotelu pokusil vyfotografovat, když se váleli opilí po zemi.

Bulvární média mají na příští dva tři dny hlavní téma. Zase ta Hanychová a zase ten Dopita. Mají spolu dítě, jejich vztah je více než veřejný, rozcházejí se a zase se dávají dohromady. Dnešní ranní výstup do jejich mediálního obrazu zapadl jak nic – jak uvedl Blesk a další média, před karlovarskou Hlavní poštou se Agáta s Dopitou poprali  s třicetiletým mužem, který měl tu drzost si je vyfotografovat opilé. Agáta muži měla rozkousat paměťovou kartu z fotoaparátu, Dopita mu prý dal pár za vyučenou, že tohle se tedy jako nedělá.

Nedělá. Ale na druhou stranu, peníze nesmrdí. Za vězeňské fotografie Davida Ratha inkasoval vězeňský dozorce pět tisíc korun a obvinění ze zneužití pravomocí veřejného činitele, za fotky opilé Agáty Hanychové by možná zmíněný fotograf dostal víc. Dostal ale jen pár facek.

Jestli bylo něco špatně, pak jen to, že Agáta Hanychová se svým přítelem fotografovi poškodili  fotoaparát, čímž mu zavdali příčinu, aby zavolal policii. Ta pak vsadila Hanychovou s Dopitou do želez, a zatímco Agátu po snídani pustili, Miroslav Dopita bručí prý ještě teď, po obědě 4. července.

Zkrátka, Karlovy Vary potřebovaly svoji aféru a mají ji. To, že hlavní roli hraje zlobivé dítě mezi českými celebritami, je jen pověstnou třešničkou na dortu sledovanosti a prodaného reklamního prostoru.

Popravdě, lze se jen divit, že zasahujícím policistům na místě neselhala zbraň. Téma by pak vydrželo přinejmenším celý měsíc. Zvlášť pokud by se ukázalo, že postiženým fotografem nebyl nikdo jiný než převlečená Iveta Bartošová.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *