Survivor Česko & Slovensko 2024: Titáni vs. Lovci

I v roce 2024 se diváci mohou těšit na další (již třetí) řadu populární reality show Survivor Česko & Slovensko. Premiéra této napínavé „soutěže“hry na přežití“ se uskuteční 27. února na placeném televizním kanále Voyo, s malým zpožděním se pak bude Survivor 2024 vysílat na televizních stanicích Nova a Markíza.

Soutěžící? Castingem prošlo na deset tisíc zájemců s touhou poznat svoje fyzické i duševní limity, do panenské přírody Dominikánské republiky, kde je čeká náročný boj o přežití, se nakonec vydaly dva týmy (Titáni vs. Lovci) – stejně jako loni jeden složený z vybraných celebrit, druhý vytvořený z řad veřejnosti. V Vítěz může být z kteréhokoli z nich a odnese si nejen slávu, ale i výhru 2 500 000 Kč.

Kdo se v reality show Survivor Česko & Slovensko 2024 objeví v týmu celebrit? Žádná jména ještě nejsou oficiálně potvrzena, ale o některých se mluví takřka s jistotou – zúčastnit by se měla modelka Ornella Koktová, David Vitásek z reality show Love Island a nebo bojovník Samuel „Pirát“ Krištofič, který před několika týdny porazil v kleci Karla Vémolu. Spekuluje se také o účasti herce Jiřího Langmajera či herečky Ivany Jirešové.

Moderovat Survivor bude opět Ondřej Novotný, spolumajitel MMA organizace Oktagon. Ten médiím potvrdil, že obsazení týmu celebrit bude letos vůbec nejsilnější ze všech tří řad.

Vzpomeňme některé z herců, modelek, zpěváků, sportovců a dalších známých osobností, které se účastnili předchozích dvou řad: Herec Václav Matějovský, bývalý fotbalista Petr Švancara, miss ČR Andrea Bezděková, herečka Karolína Krézlová, zpěvák Vojta Drahokoupil, herečka Barbora Jánová, zápasník MMA Gábor Boráros či herečka Iva Pazderková.

Vítězem prvního ročníku se stal Vladimír Čapek, druhý Survivor vyhrál Tomáš Weimann.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *