Samuel Pirát Krištofič. Bojovník, který nezná slovo „vzdát se“

Samuel Krištofič, známý také jako Pirát, je známou postavou českého a slovenského MMA – jeho známost přitom velmi narostla poté, co 30. prosince 2023 senzačně porazil legendu MMA Karlose Terminátora Vémolu.

V příštích dnech a týdnech bude Pirát Krištofič bojovat o přežití v reality show Survivor Česko & Slovensko 2024. V jeho kmeni celebrit (Titáni) kromě něj budou například Ornella Koktová nebo herečka Ivana Jirešová.

Životopis Samuela Piráta Krištofiče? Jeho sportovní kariéra je spojena s Oktagonem

Samuel Krištofič se narodil 15. srpna roku 1989 v Bratislavě, tedy ještě v dobách československé federace. Bojové sporty ho zajímaly už od školních let, nejdříve hlavně thajský box, který mu poskytl pevný základ pro jeho pozdější kariéru v MMA.

Jeho cesta k úspěchu však nebyla jednoduchá. Krištofič začal svou profesionální kariéru v MMA v roce 2015, kdy svého prvního soupeře, Eduarda Jedinaka, porazil na submisi. Po sérii vítězství však přišla přišla i první porážka, kterou mu v roce 2018 uštědřil gruzínský bojovník Nodar Kudukhashvili.

Vítězství ale výrazně převažovala a Pirát Krištofič se stal vítězem druhé série reality show Oktagon Výzva. V Oktagonu, nejznámější MMA organizaci v tuzemsku, kterou vede moderátor Survivoru Ondřej Novotný, si Samuel Krištofič vybudoval reputaci nejen jako skvělý bojovník, ale také jako osoba, která dokáže čelit a překonávat těžké výzvy.

Jedním z dosavadních vrcholů kariéry Samuela Krištofiče byl zápas s legendárním Karlosem Terminátorem Vémolou na Oktagon 51 na konci roku 2023 – Krištofič ukázal svou sílu a touhu po úspěchu, když soupeře už v prvním kole ukončil na KO. Mimochodem, na Oktagonu 31 Piráta porazil další přemožitel Terminátora Vémoly – Patrik Kincl.

Krištofič se nicméně neomezuje pouze na MMA, ale zkouší si také své síly v boxu, což dokazuje jeho zápasy proti Milošovi Petráškovi a Matěji Királymu, kde prokázal svou univerzálnost jako bojovník. .

Soukromý život Krištofiče je stejně zajímavý jako jeho kariéra. Je zasnoubený, očekává dítě a žije v Bernolákove. Kromě své kariéry v MMA a boxu má Krištofič také zájem o hokejbal.

Samuel Krištofič a Survivor Česko & Slovensko 2024? Jisté je jedno – jako zápasník MMA jistě nedá svoji kůži zadarmo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *