Soutěž Na lovu čeká změna. Chystá se Superlov

Také usedáte každý všední podvečer k televizní obrazovce a sledujete soutěžní show Na lovu, ve které se tým soutěžících snaží ve vědomostech porazit (zdánlivě) neporazitelného Lovce?

Show, ve které se zrodily nové televizní hvězdy – Jakub Kvášovský, Dagmar Jandová, Jiří Martínek, Václav Slabyhoudek a nově také Viktorie Mertová jsou známí televizním divákům všech generací. Stejně jako průvodce soutěží moderátor Ondřej Sokol.

Na jaře 2023 čeká soutěž Na lovu „upgrade“

Soutěžící už nebudou bojovat o peníze jako tým, ale samostatně. A čím větší obnos si budou chtít odnést, tím větší počet (maximum je pět) lovců budou muset porazit. Superlov slibuje oproti Na lovu řádově vyšší výhry – úspěšný soutěžící si může odnést až jeden milion korun.

Pokud ovšem porazí kompletní tým všech pěti lovců. A to se asi příliš často nestane – Doktor Vševěd, Kalkulátor, Kvízová dáma, Pan Lišák a Belladonna budou v naprosté většině případů nejspíše nepřekonatelnou překážkou.

Stejně jako Na lovu vychází i Superlov z anglického originálu, který nese jméno Beat the Chasers. Průvodcem show bude opět Ondřej Sokol. Jedna z neúspěšnějších vědomostních soutěží televizních obrazovek současnosti se tuzemským divákům představí poprvé po Novém roce.