Superlov startuje. V čem se liší od Na lovu?

Také usedáte každý všední podvečer k televizní obrazovce a sledujete soutěžní show Na lovu, ve které se tým soutěžících snaží ve vědomostech porazit (zdánlivě) neporazitelného Lovce?

Show, ve které se zrodily nové televizní hvězdy – Jakub Kvášovský, Dagmar Jandová, Jiří Martínek, Václav Slabyhoudek a nově také Viktorie Mertová jsou známí televizním divákům všech generací. Stejně jako průvodce soutěží moderátor Ondřej Sokol. Hodinový pořad byl poprvé vysílán v sobotu 25. února na placeném kanálu Voyo, 4. března se Superlov poprvé představí na televizi Nova.

K Na lovu nově přibyl Superlov aneb napínavá soutěž pět proti jednomu

Už v březnu spustí televize Nova Superlov – soutěžní show, která původní Na lovu doplňuje a rozšiřuje. Hlavní rozdíl? V Superlovu soutěžící nebojují o peníze jako tým, ale samostatně. A čím větší obnos si chtějí odnést, tím větší počet (maximum je pět) lovců musí porazit. Superlov také slibuje oproti Na lovu řádově vyšší výhry – úspěšný soutěžící si může odnést až jeden milion korun.

Jiný je i způsob průběhu celé show. V první kole soutěžící odpovídá na pět otázek, v kole druhém hraje proti Lovcům. A čím víc si jich za protivníky vybere, tím větší výhru může získat.

To ale jen tehdy, pokud porazí kompletní tým všech pěti lovců. Ti zůstávají stejní – Doktor Vševěd, Kalkulátor, Kvízová dáma, Pan Lišák a Belladonna. Stejně jako Na lovu vychází i Superlov z anglického originálu, který nese jméno Beat the Chasers. Průvodcem show bude opět Ondřej Sokol. Jedna z neúspěšnějších vědomostních soutěží televizních obrazovek současnosti startuje.