Hlas Československa: Životopisy posledních osmi

[adsenseyu1]

Hlas ČeskoSlovenska vrcholí. Dnes večer soutěž opustí polovina z posledních osmi pěveckých nadějí, zůstanou poslední čtyři. Tentokrát přitom nebudou o postupu rozhodovat pouze fanoušci svými hlasy, do výběru se zapojí i koučové, kteří už včera večer odevzdali obálky, ve kterých rozhodli, koho ze svých dvou svěřenců podpoří a pošlou do velkého finále Hlasu.

Připravili jsme pro vás životopisy (někdy stručnější, někdy detailnější) vašich hrdinů a hrdinek z Hlasu Československa. Několik faktů. V soutěži zůstalo posledních 8 talentovaných zpěváků a zpěvaček. Šest z nich je ze Slovenska, dva z Česka. Nejmladšími účinkujícími jsou Miloš Novotný a Anna Veselovská, oběma je šestnáct let. Naopak, nejstarší je Brunno Oravec, kterému je čtyřicet dva.

Hlas Československa: Životopisy posledních osmi

Brunno Oravec

Brunno Oravec? Před několika měsíci vám tohle jméno patrně nic neřeklo. Dnes je tomu jinak. Slovenský zpěvák a producent Brunno Oravec patří k největším favoritům talentové show televize Nova Hlas ČeskoSlovenska. Přečtěte si celý životopis Brunno Oravce.

Markéta Poulíčková

Markéta Poulíčková. Televizní soutěže se tato sympatická a talentovaná zpěvačka účastní už potřetí. Byla v Superstar, soutěžila v Eurosongu. Vyjde to napotřetí v Hlasu ČeskoSlovenska? Přečtěte si celý životopis Markéty Poulíčkové.

Barbora Švidraňová

Barbora Švidraňová. Mladá slovenská herečka, která se prosadila rolí extravagantní Zdeny v seriálu Panelák, se rozhodla prosadit i jako zpěvačka. V talentové show Hlas ČeskoSlovenska, kde je členkou týmu Pepy Vojtka, postoupila mezi posledních osm vyvolených. Postoupí i do finálové čtyřky? Přečtěte si celý životopis Barbory Švidraňové.

Anna Veselovská

Anna. Anička. Tohle jméno mají čeští fanoušci talentových soutěží zafixováno jako jméno někoho, kdo neumí zpívat a kdo navíc svoje neumětelství a kritiku neumí přijmout. Bude třeba, aby čeští fanoušci svůj postoj změnili. Anna Veselovská není Anička Dajdou. Anna Veselovská, nejmladší soutěžící talentové show Hlas ČeskoSlovenska, totiž zpívá zatraceně dobře. Přečtěte si celý životopis Anny Veselovské.

Juraj Zaujec

Juraj Zaujec, slovenský multiinstrumen­talista, zpěvák, skladatel a také jeden z posledních hrdinů letošního (prvního) ročního talentové soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Bude právě on vítězem? Přečtete si celý životopis Juraje Zaujeca.

Ivanna Bagová

Ivanna Bagová, devatenáctiletá zpěvačka a jeden z posledních osmi zpěváckých talentů soutěže Hlas ČeskoSlovenska má ukrajinské kořeny, na Slovensku žije teprve posledních pět let. Jak je vidět, fanouškům a Michalu Davidovi, jejímu kouči, je to docela jedno. Učaroval jim její hlas a nevinný vzhled. Přečtěte si celý životopis Ivanny Bagové.

Miloš Novotný

Miloš Novotný. Šestnáctiletý student Střední průmyslové školy dopravní říká, že na kariéře zpěváka pracuje už od svých sedmi let. Zúročí svůj talent a čerstvě nabyté zkušenosti jako člen týmu Dary Rolins v talentové show Hlas ČeskoSlovenska? Zatím je mezi posledními osmi. Přečtěte si celý životopis Miloše Novotného.

Zuzana Mikulcová

Zuzana Mikulcová. Začínající slovenská zpěvačka, toho času studují na konzervatoři v Praze. Vedle Miloše Novotného druhý zástupce týmu Dary Rolinsv poslední osmičce soutěžích talentové show Hlas ČeskoSlovenska. Postoupí Zuzana Mikulcová do velkého finále? Přečtěte si celý životopis Zuzany Mikulcové.

[poll id=“8″]

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *