Ivanna Bagová zvítězila v talentové show Hlas ČeskoSlovenska

[adsenseyu1]

Je rozhodnuto. Vítězství v prvním ročníku talentové show pro začínající i profesionální zpěváky a zpěvačky Hlas ČeskoSlovenska, smlouvu s nahrávací společností Universal Music a šek na 100 000 euro, získala Ivanna Bagová, talentovaná slovenská zpěvačka s ukrajinskými kořeny. Společně s ní slaví i její kouč Michal David.

Ivanna Bagová se narodila 22. ledna roku 1993 v Irsavě na Ukrajině (na Podkarpatské Rusi). Doma vyrůstala bez otce, později ji i bratra vychovávali prarodiče, když i matka odešla  za prací – nejprve do České republiky, později pak na Slovensko. Peníze vydělávala jako číšnice.

Jako čtrnáctiletá se Ivana vydala za ní, v současné době studuje zpěv na konzervatoři a žije Topoľčanech.

Hudbě se Ivanna Bagová věnuje podle svých slov od pěti let, jejími velkými hudebními vzory jsou Christina Aguilera a Madonna. jejím dosavadním největším životním úspěchem je první místo v soutěži Zlatý kaštan 2011.

Další pořadí? Jediný mužský finalista u hlasujících propadl

Na druhém místě skončila Anna Veselovská z týmu Patrika Vrbovského, třetí pak česká zpěvačka Markéta Poulíčková z týmu Pepy Vojtka. Jako první při vyřazování vypadl jediný mužský finalista, šestnáctiletý talent Miloš Novotný. Svěřenec Dary Rolins skončil na čtvrtém místě.

[adsenseyu2]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *