Hlas ČeskoSlovenska. Grand finále už dnes večer

[adsenseyu1]

Poslední soutěžní večer. Poslední čtyři soutěžící. Hlas ČeskoSlovenska, který se poprvé na televizních obrazovkách televizních stanic Nova a Markíza objevil 12. února, vrcholí. Je tady Grand finále. Dnes večer se rozhodne o tom, kdo bude Hlasem ČeskoSlovenska, získá nahrávací smlouvu se společností Universal Music a navíc si připíše na své bankovní konto 100 000 euro.

Show začne dnes večer po osmé na Nově. Moderovat rozhodující večer budou opět Leoš Mareš a slovenská zpěvačka Tina, své poslední čtyři svěřence naposledy doprovodí ze svých koučovských křesel (jedno stálo 10 000 euro, věděli jste?) na jeviště (i ve společném duetu) Pepa Vojtek, Michal David, Patrik Rytmus Vrbovský a Dara Rolins.

A kdo se o celkové prvenství utká? Dva zástupci Česka, dva Slovenska. V týmu Dary Rolins to bude šestnáctiletý talent Miloš Novotný, v týmu Rytmuse stejně stará Anna Veselovská. Kouč Michal David bude naposledy držet palce Ivanně Bagové, dívce s podmanivým hlasem a pohnutým životním osudem, a Pepa Vojtek, který na závěrečném večeru vystoupí se svojí kapelou Kabát, bude držet palce Markétě Poulíčkové, která se po Superstar a Eurosongu účastní už třetí zpěvácké televizní soutěže.

Hlasovali jste v Hlasu Československa pro svého favorita? Komu jste poslali svůj hlas?

[poll id=“8″]

[adsenseyu2]
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *