Ivan Gašparovič: Nejhloupější celebrita Slovenska 2012

V Česku se prezident Václav Klaus loučí s prezidentským úřadem amnestií, která leží v žaludku nejen jeho názorovým oponentům, ale snad každému, kdo má zdravý rozum, na Slovensku oslavil prezident Ivan Gašparovič začátek roku 2013 stylověji – čtenáři bulvárního deníku Nový čas jej v hlasování vybrali za nejhloupější slovenskou celebritu roku 2013.

Ivan Gašparovič získal první pozici šestého ročníku „prestižní“ ankety především svými přebrebty, z nichž mezi nejznámější a nejpopulárnější patří například „Tam to máte všechno bílé na černém“, „Organizace spojených nádorů“, „cestoval jsem 400 dnů po Slovensku, což je skoro rok…“, „Odpovím vám dvěma slovy – ano, máte pravdu“…

Sedmdesátiletý Gašparovič získal vítězství s naprostým přehledem, až daleko za ním, co se počtu hlasů týče, skončily celebrity slovenského showbyznysu – z těch, které jsou dobře známé i v České republice, jmenujme Jaro Slávika, který se dělí o desátou příčku s dalším, v Česku neméně známým, Slovákem Patrikem Rytmusem Vrbovským, přítelem Dary Rollins. Jedenáctá skončila Adéla Banášová, šestá Nora Mojsesová. V první pětce se kromě Gašparoviče umístila další dvě esa slovenské politiky – čtvrtý je Robert Fico, o šesté místo se dělí Mikuláš Dzurinda.

Co myslíte, jak by dopadlo podobné hlasování v České republice, kdo tady by získal titul Nejhloupější celebrita a proč? Svoje tipy pište do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *